BlogInfo od eksperta

W zeszłym roku z okazji Dnia Kobiet opublikowaliśmy artykuł na temat żeńskiej części zespołu piastującej w Klimawencie stanowiska kierownicze. Niedługo później dołączyła do nas pani Anna Sadowska jako kierownik ds. kontroli jakości. Pragniemy ją pokrótce przedstawić.  A przy okazji wszystkim Paniom życzymy udanego Dnia Kobiet, celebrowania go zarówno w naszej firmie, jak i poza nią.

 

Anna Sadowska, kierowniczka ds. jakości

Pani Anna jest w Klimawencie kierownikiem ds. jakości. W tej dziedzinie, a także w zarządzaniu jakością ma ponad 20-letnie doświadczenie. Do zawodowych obowiązków pani Anny należy między innymi koordynowanie pracy zespołu odpowiedzialnego za jakość produktów firmy. Na co dzień dba o utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w całym procesie produkcyjnym. Pozostaje również w stałym kontakcie z klientami i dostawcami, aby czerpać wiedzę na temat wytrzymałości i jakości komponentów i materiałów, z których powstają nasze urządzenia. W kontaktach z klientami i partnerami nie ogranicza się tylko do praktycznego, merytorycznego wymiaru swojej pracy. Dba o to, aby relacje były budowane na solidnych fundamentach. Wychodzi bowiem z założenia, że tylko takie podejście przynosi obustronną korzyść.

Pani Anna jest osobą bardzo skrupulatną. Ceni sobie transparentność i otwartą komunikację. Ważny jest dla niej ciągły rozwój. Prywatnie jest spełnioną, szczęśliwą żoną oraz mamą dwóch prawie już dorosłych córek. Od zawsze bezgranicznie kocha psy i koty. Ma w domu suczkę rasy gończy polski oraz kota. Wyznaje zasadę, że dom bez zwierząt jest pusty. Lubi odpoczynek na łonie natury, bez tłumu ludzi i hałasu, najczęściej spaceruje z mężem i psem. Relaks zapewnia jej także uczestnictwo w koncertach, spektaklach i przedstawieniach muzycznych. Ponadto lubi czytać, interesuje się kynologią oraz psychologią. Kocha kwiaty – na nie zawsze jest przestrzeń w jej domu. I na taniec – na to energii i chęci wystarcza pani Annie w każdym momencie.