Siedziba Klimawent S.A. w Gdyni

Firma Klimawent powstała w 1992 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi przedsiębiorstwa osiągnęła status lidera w branży filtrowentylacji na rynku polskim. Pod koniec lat 90., dzięki sukcesowi odniesionemu w kraju, rozpoczęła eksport swoich produktów na rynki europejskie, amerykańskie oraz rynki Bliskiego Wschodu. W 2009 firma została przekształcona w spółkę akcyjną.

W swojej ofercie posiadamy obecnie siedem grup produktów. Są to: wentylatory, dmuchawy, urządzenia filtrowentylacyjne, odsysacze spalin samochodowych, pochłaniacze dymu tytoniowego, systemy automatycznego odśnieżania dachów oraz – jako uzupełnienie oferty – akcesoria wentylacyjne.

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy?

Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są autorskim dziełem naszego zespołu konstruktorów. Produkcja odbywa się w naszym własnym zakładzie produkcyjnym, pod stałą kontrolą technologów. Firma Klimawent nieustannie inwestuje w nowoczesną infrastrukturę, zaawansowane technologie oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników. Szczególny nacisk kładziemy na ciągły rozwój i wprowadzanie nowych rozwiązań. Innowacyjne wdrożenia, które realizujemy wykorzystując wyniki badań prowadzonych we własnym laboratorium, przyczyniają się do sukcesów firmy.

Misja firmy Klimawent

Misją naszej firmy jest zapewnienie dobrej jakości powietrza w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie. Mamy świadomość, że jakość powietrza w znaczny sposób wpływa na zdrowie człowieka. Chcemy, aby dostarczane przez nas urządzenia jak najlepiej służyły ludziom. Mają one poprawiać jakość powietrza w domach, warsztatach, zakładach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej.

W naszej pracy dążymy do tego, aby produkty Klimawent wyróżniały się na tle konkurencji. Chcemy by posiadały cechy, które sami najbardziej cenimy w różnego rodzaju urządzeniach. Nasze wentylatory, oczyszczacze, wyciągi i dmuchawy mają być:

  • skuteczne,
  • ciche podczas użytkowania,
  • przyjazne środowisku,
  • efektywne energetycznie,
  • atrakcyjne pod względem wizualnym.
Stitched Panorama