Bez kategoriiNowość w ofercie!

Szanowni Państwo!

Z ogromną radością prezentujemy Państwu kolejną edycję kalendarza Klimawentu na 2017 r. Nasza radość jest tym większa, że zbliżający się rok to czas wyjątkowy. Nasza firma obchodzi bowiem ćwierćwiecze swojego istnienia.

Jubileusz 25-letniej obecności na rynku skłonił nas do refleksji na temat tego, co decyduje o sukcesie danego przedsiębiorstwa. Z naszej perspektywy jest to bez wątpienia wartość, którą wnoszą do firmy jej pracownicy – ich doświadczenie, zaangażowanie, profesjonalizm i lojalność. Z tego powodu motywem przewodnim kalendarza uczyniliśmy nasz zespół, a projekt opatrzyliśmy tytułem „Klimawent. Marka. Ludzie. Technologie”. Jesteśmy głęboko przekonani, że siłą naszej firmy są wspaniali pracownicy. To właśnie oni na co dzień stawiają czoła wyzwaniom dynamicznie rozwijającego się rynku urządzeń wentylacyjnych i to dzięki nim Klimawent jest postrzegany jako innowacyjne i godne zaufania przedsiębiorstwo.

Mamy nadzieję, że nasza radość z nadchodzącego jubileuszu stanie się także Państwa udziałem i zechcą Państwo świętować ten wyjątkowy czas razem z nami. Liczymy także, że będzie przyczynkiem do dalszej owocnej i satysfakcjonującej współpracy.

Nowość w ofercie!