BlogZ przyjemnością zapraszamy Państwa na NAJWIĘKSZE TARGI PRZEMYSŁOWE W POLSCE, który odbędzie się w dniach 24 – 26 PAŹDZIERNIKA 2023. Warsaw Industry Week to nowe wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem branży przemysłowej w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy.
Windustry

Warsaw Industry Week

24 – 26 PAŹDZIERNIKA 2023
Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na NAJWIĘKSZE TARGI PRZEMYSŁOWE W POLSCE,  który odbędzie się w dniach 24 – 26 PAŹDZIERNIKA 2023. Warsaw Industry Week to nowe wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem branży przemysłowej w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy.

Na naszym stanowisku C1.18 będą prezentowane różnorodne produkty własnej konstrukcji i produkcji również nie obejdą się bez nowości. Warsaw Industry Week zapewnia także platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i tworzenia nowych relacji.

Wierzymy, że Państwa udział w Warsaw Industry Week przyniesie wzajemne korzyści i będzie istotnym krokiem w rozwijaniu naszych profesjonalnych relacji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska i omówienia perspektyw dalszej współpracy.

Z poważaniem, Klimawent!