Blogdym z papierosa

Okazuje się, że w Polsce wyroby tytoniowe pali około 8 mln osób. Przebywanie w pobliżu osób palących jest uciążliwe, dlatego też m.in. w biurowcach, na uczelniach czy w lokalach gastronomicznych najczęściej mają one wydzielone strefy, w których czynność ta jest dozwolona. Takie strefy to jednak nie wszystko, gdyż powinny się w nich znajdować dodatkowe systemy pozwalające pochłaniać dym tytoniowy.

Oczyszczanie powietrza z dymu tytoniowego

Szkodliwe dla zdrowia jest nie tylko palenie, ale też przebywanie w oparach dymu z papierosów. Jak jednak skutecznie się go pozbyć? W tym celu zostały zaprojektowane odpowiednie urządzenia, takie jak dostępny w naszej ofercie pochłaniacz dymu tytoniowego. Urządzenie to filtruje powietrze wychwytując smoliste cząstki ze skutecznością sięgającą około 99,95 proc., jest więc bardzo efektywne i gwarantuje stały komfort z użytkowania pomieszczeń.

Producenci zazwyczaj dbają też o wygląd tego typu urządzeń. Są one bowiem często widoczne również dla osób postronnych i stanowią niejako wizytówkę przedsiębiorstwa, które zdecydowało się na zakup.

Oczyszczanie powietrza na mniejszą skalę

Profesjonale pochłaniacze do dymu z papierosów są montowane przede wszystkim w przedsiębiorstwach. Jak jednak z dymem radzić sobie w domu, jeśli mieszka w nim osoba paląca? Tutaj sprawdzi się mniejszy oczyszczacz powietrza, który również ma wbudowany filtr pozwalający zatrzymać szkodliwe związki.

Warto zaopatrzyć się w takie urządzenie zwłaszcza w miastach, w których również na co dzień jakość powietrza jest stosunkowo niska. Pozwalają one bowiem usunąć cząstki wchodzące w skład smogu oraz alergeny, wirusy i bakterie chorobotwórcze. Znacznie poprawiają więc jakość powietrza, co ma bezpośredni wpływ na zdrowie.

Jak widać efektywne oczyszczanie powietrza z dymu tytoniowego może odbywać się tylko dzięki zastosowaniu specjalnie przeznaczonych do tego celu urządzeń. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem takiego sprzętu do swojej placówki biznesowej, zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji o użytkowaniu i korzyściach z wyboru właśnie naszych rozwiązań.