Firma Klimawent oferuje nowoczesne wentylatory i systemy wentylacji. Nasze urządzenia wyróżniają się innowacyjnością. Wykonane są na podstawie autorskich projektów naszych inżynierów. Cechują się precyzyjnie zaprojektowaną i doskonale wykonaną konstrukcją, która gwarantuje ich bezawaryjne funkcjonowanie przez długie lata. Nasze wentylatory są nie tylko trwałe, ale też ciche, co zapewnia komfort na stanowisku pracy.

Oferowane przez nas wentylatory mogą pracować samodzielnie lub też wchodzić w skład większego, rozbudowanego systemu wentylacyjnego. Projektowane i wykonywane przez naszą firmę urządzenia do wentylacji pomieszczeń są cały czas poddawane modyfikacjom i ulepszane, w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania ich użytkowników.

Jakie urządzenia do wentylacji przemysłowej oferujemy?

Jednym z obszarów, w których specjalizuje się nasza firma, jest dostarczanie rozwiązań w zakresie wentylacji przemysłowej. Opracowujemy urządzenia zgodne z wymaganiami wielu różnych branż, dostosowane do ich specyficznych wymagań.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wentylatory przemysłowe dostosowane do pracy nawet w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych. Przykładem mogą być modele wysokotemperaturowe, które mogą pracować w temperaturach sięgających nawet 120 stopni. Posiadamy w sprzedaży również wentylatory transportowe wykonane z chemoodpornych materiałów, które sprawdzą się do przenoszenia powietrza zanieczyszczonego agresywnymi związkami chemicznymi. W miejscach zagrożonych wybuchem najlepiej zastosować natomiast wentylatory przeciwwybuchowe. Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo także wentylatory oddymiające, które pozwalają szybko i łatwo usunąć z pomieszczeń dym, ciepło oraz spaliny, będące skutkiem wystąpienia pożaru.

Dokładamy starań, w naszym asortymencie znajdowały się urządzenia dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów, dlatego obejmuje on wentylatory nawiewne i wyciągowe. Zważając na rozmaitość stosowanych obecnie instalacji, oferujemy zarówno wentylatory osiowe, jak i urządzenia promieniowe. Aby ułatwić klientom wpasowanie urządzeń w przygotowywany system i tym samym wyeliminować kłopoty z ich montażem, wprowadziliśmy do oferty wentylatory dachowe, ścienne i kanałowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń przeznaczonych do wentylacji różnego rodzaju przestrzeni. W ramach każdego rodzaju wentylatora oferujemy cały typoszereg, co pozwala na ich zastosowanie do wentylacji zarówno w pomieszczeniach o małej kubaturze, jak i w dużych halach przemysłowych.

Gdzie sprawdzają się wentylatory wyciągowe?

Wentylatory wyciągowe znajdują szerokie zastosowanie w licznych branżach przemysłu. Równie dobrze sprawdzają się w przemyśle spożywczym, jak i maszynowym oraz precyzyjnym. Co jednak szczególnie istotne – wentylatory wyciągowe znajdują też zastosowanie w obiektach mieszkalnych oraz magazynowych. Prawdę mówiąc, trudno wyobrazić sobie halę hipermarketu, magazynu, czy też fabryki, która nie została wyposażona w tego typu systemy.
Wentylatory wyciągowe, które oferujemy, różnią się co do parametrów, stąd jedne modele doskonale zdają egzamin w obiektach o imponującym metrażu i kubaturze, inne natomiast nadają się do tego, by instalować je w mniejszych, a niekiedy nawet kameralnych przestrzeniach. Warto jednak podkreślić, że bez względu na zmienne, wszystkie oferowane przez nas wentylatory wyciągowe cechują się doskonałą wytrzymałością oraz żywotnością, która pozwala uniknąć częstej konieczności serwisowania.

Jeśli więc poszukują Państwo niezawodnych systemów w tym zakresie, a także fachowego branżowego doradztwa, serdecznie zachęcamy do kontaktu.